Фабрика спортивних виробів ТОВ "СК" Динамо-Олімп "

Вітрина

Сітка футбольна (масова)
Хіт продажу
4 942 ₴/компл.Сітка футбольна (масова)
Сітка футбольна (олімпійська)
Хіт продажу
6 800 ₴/компл.Сітка футбольна (олімпійська)
Сітка футбольна (клубна)
Хіт продажу
7 439 ₴/компл.Сітка футбольна (клубна)Під замовлення
Сітка футбольна (юніорська) (4,5 мм) (2х5х0,8х1,5)
Хіт продажу
3 394 ₴/компл.Сітка футбольна (юніорська) (4,5 мм) (2х5х0,8х1,5)Під замовлення
Сітка великого тенісу (масова)
4 680 ₴Сітка великого тенісу (масова)Під замовлення
Сітка великого тенісу (майстерська)
5 276 ₴Сітка великого тенісу (майстерська)Під замовлення
Канат лазіння х/б d-30 мм, L-5,15 м.
1 118 ₴Канат лазіння х/б d-30 мм, L-5,15 м.Під замовлення

Про компанію

Фабрика спортивних виробів ТОВ«Спортивний Клуб «Динамо-Олімп»

Підприємство з'явилося на світ у 1928р. як реміснича артіль із виробництва шнура. Сьогодні ми маємо за плечима багату історію розвитку, безцінний досвід та майстерність, яка передавалася від покоління до покоління та вдосконалювалася не один десяток років. Любов до справи, фірмові секрети виробництва та незамінна, навіть «умними» машинами, ручна праця майстрів забезпечує процвітання підприємства. Тому сьогодні наша фабрика займає одну з лідируючих в Україні позицій виробників товару для спорту та відпочинку, а наш досвід гарантує якість та конкурентоспроможність вироблених виробів.

Один з основних напрямків діяльності - це виробництво шнурів (в'язаних і плетених, з наповненням і без), канатів для перетягування та лазіння, стандартних та вагових(зроблених під індивідуальне замовлення). Шнур використовується в плетінні сіток багатоцільового використання, зокрема для виробництва сіток спортивних, а це: футбольні сітки, волейбольні, тенісні (великого тенісу), ручного м'яча Ми забезпечуємо багатьох відомих спортивних гігантів нашої країни у питаннях огородження стадіонів та спортивних клубів, поділу ігрових майданчиків та захисту трибун, сітки огороджувальні, розділові, сітки, що вловлюють для захисту лижних спусків і навіть спец.сітки для страховки падінь з висоти, з великим розривним навантаженням(розроблені на замовлення МНС України).

Вибір забарвлень і варіантів крою вироблених нами маскувальних сіток дозволяє застосувати їх як для маскування предметів і споруд, так і для захисту від сонця закладів просто неба або як елементи дизайну. Виконаємо будь-яку крій сітки згідно з Вашим ескізом.

Наступні можливості виробництва пов'язані з легкою деревообробною промисловістю: гамаки, гойдалки, кільця гімнастичні, сходи мотузкові будь-якої довжини, дитяче підвісне гімнастичне обладнання, мн.др.

Звертайтеся до нас, і можливо Ваші запити відкриють для нас нові напрямки діяльності та співпраці заради взаємного високого результату та досягнення намічених цілей, тому кожен відвідувач, тобто. Ви є головною цінністю в нашій справі.